Sorun yaşıyorsanız burayaTıklayın

Telefondan taraftarium24 izleme

Telefondan taraftarium24 izleme
Bilindiği üzere ülkemizde Lig maçları şifreli kanallar üzerinden yayınlanmaktadır. Bunun için de aylık belirli bir ücret ödemek gereklidir. Aynı zamanda televizyon kurulumu istemiyorsanız internet üzerinden de sezonluk şekilde lig maçlarını satın alabilirsiniz. Bu da telefondan lig tv izleme adına önemli bir adımdır. Çünkü bu satın almış uygulama ile telefonunuzdan her an için lig maçlarını canlı olarak izleme şansını elinizde bulundurmuş olacaksınız. Digitürk Play uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra izlemek istediğiniz maçı satın alarak ya da sezonluk paketleri bir defaya mahsus satın alarak bulunduğunuz yerden telefondan lig tv izleyebilirsiniz.

Telefondan ücretsiz bir şekilde lig tv izlemek istiyorsanız bu uygulama işe yaramayacaktır. Çünkü yayın hakları nedeni ile yayıncı kuruluş tüm maçları ücretli olarak vermektedir. Bilgisayardayken birçok farklı alternatif ile lig tv maçları ücretsiz olarak izlenebiliyordu ancak bu işlemlerin telefonda nasıl yapıldığını merak ediyorsanız farklı bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü telefonlar da aynı mantıkta çalıştığından dolayı telefonunuza tarayıcı aracılığı ile birçok internetten ücretsiz lig tv yayını yapan siteye ulaşabilirsiniz. Bu anlamda akıllı telefonunuzun kaliteli olması ise önemlidir. Çünkü baktığımız zaman genel olarak bu siteler fazlaca reklam barındırmakta ve hali ile sıkıntı yaşatabilmektedir. Eğer telefonunuz yavaşsa bu sıkıntıyı sürekli olarak çekebilir ve maç linklerini sağlıklı bir şekilde izleyemeyebilirsiniz. Eğer telefonunuz oldukça güçlü ise de zaten sorun yaşamadan sadece tarayıcı üzerinden ücretsiz lig tv yayını yapan sitelerden telefonunuz üzerinden canlı lig tv izleyebilirsiniz. Aynı zamanda bazı uygulamalar ile de telefon üzerinden canlı lig tv izlemek mümkündür. Oldukça zor olsa da Youtube uygulamasını indirip canlı yayınlara tıkladığınızda bazen ücretsiz lig tv maçlarına denk gelebilirsiniz. Bu yayınlara ulaşmak için uygulama üzerinden ulaşmak yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır. İşin zor kısmı bu değildir. İşin zor kısmı ise bu yayınların bulunamaması ve hemen kaldırılmasıdır.

Youtube oldukça popüler bir uygulama olduğundan dolayı kısa sürede bu yayınlar yayılmakta ve dikkat çekmekte bunun ardından da gerekli şikayetler yapılarak kısa sürede yayından kaldırılmaktadır. Bu nedenle daha çok tercih edilen ve çok fazla göz önünde olmayan ve mantığı tamamı ile canlı yayın yapmak olduğundan dolayı daha zor engellenebilir hale gelmiş olan Periscope önerilebilir. Buradaki tek aktivite bulunduğunuz yerden sizi gibi telefonu olan kullanıcıların yayın yapması olduğundan dolayı maç anında onlarca yayın açılmaktadır.


Siz de aynı şekilde evinizde Lig Tv bulunduruyorsanız çok rahat bir şekilde telefonunuzu televizyonunuza tutarak canlı maç yayını yapabilirsiniz. Aynı şekilde eğer telefondan ücretsiz lig tv izlemek istiyorsanız da Periscope uygulaması ile bu yayınlara giriş yaparak donmadan ve net bir şekilde maçları takip edebilirsiniz. Böylece bilgisayar olmadan telefondan da ücretsiz lig tv izlemiş olacaksınız.
beacon